בלוג אבטחת מידע

פרסום פוסט אורח בבלוג

פרסום פוסט אורח בבלוג אבטחת מידעמעוניינים לכתוב פוסט או טור בנושא אבטחת מידע? מגניב ביותר! בין אם אתם עצלנים מדי כדי לפתוח בלוג שלם בשביל זה, מחפשים תהילה ועושר, או עובדים קשה בשביל מיתוג אישי – הגעתם למקום הנכון.

אני מודה לך על התעניינות לתרום מזמנך ומהידע המקצועי כדי לכתוב פוסט אורח. יחד עם זאת, ישנם קווים מנחים לכתיבה בבלוג. אבל אל דאגה, זה לא אומר שצריך לשנות את הרגלי הכתיבה שלך! המטרה – לפרסם פוסט מעניין שמתאים לפורמט והנושאים בבלוג.

קודם תסביר מה אני מקבל בתמורה!

מקובל.

  • קהילת אבטחת המידע בישראל תזכור את שמך לעולם;
  • בסוף כל פוסט ישנו קרדיט למחבר הפוסט המכיל ביוגרפיה קצרה (כולל קישורים) ותמונה;
  • עמוד פרופיל אישי בבלוג, המכיל את הפרטים לעיל, ובנוסף קישור לאתר אישי, פרופילים ברשתות חברתיות, וקישור לכל הפוסטים שלך. הנה דוגמה לפרופיל שלי – לאוניד יזרסקי;
  • הופעה בעמוד הכותבים בבלוג.

איך להתחיל?

נושא הפוסט

הבלוג מתמקד במספר רבדים של אבטחת מידע – הנדסה חברתית, אבטחה ארגונית, פיתוח מאובטח, בדיקות חדירות, פרטיות והנדסה הפוכה. מאמרים הקשורים לאבטחת מידע בישראל מקבלים בונוס פלוס אלף נקודות. בנוסף, אשמח לסקירות אירועים הנערכים בארץ.

מתקדם וטכני או בסיסי וכללי?

זה ממש לא משנה, אך חשוב לזכור שהפוסט צריך להיות בעל מאפיינים כמו פרקטיות, בידול ויצירתיות. גם פוסט בנושא טריוויאלי ופשוט יכול להיות מאוד מעניין לאדם טכני ומקצועי, במידה ונכתב בצורה ייחודית ונותן זווית ראייה שונה מהרגיל. באותה מידה, גם נושא מתקדם יכול להיות קריא לאדם שרק מתחיל בתחום, במידה ונכתב בצורה ברורה.

ככל שהפוסט יהיה ייחודי ומעניין יותר לקריאה, כך גם תתקבל חשיפה גבוהה יותר דרך הרשתות החברתיות ויותר פניות לאתר שלך.

איורים ועיצוב הפוסט

מי לא אוהב ספר עם הרבה תמונות? כך גם הקוראים בבלוג נהנים מתצלומי מסך והדגמות. אלמנטים מהסוג הזה מעצימים את החווית הקריאה והתעניינות לאורך כל הפוסט. את התמונות תוכלו לייצר לבד, כמו תצלומי מסך, או להוריד מאתרי שיתוף תמונות בתמורה לקישור עם קרדיט.

מבנה הפוסט מהווה קריטריון לא פחות חשוב. קשה לקרוא טקסט רציף ללא חלוקה לפסקאות ותתי כותרות. הרבה גולשים מעדיפים לרפרף על הכותרות, כדי להבין האם הפוסט שווה קריאה. לכן, חשוב לשמור על עיצוב מקצועי וחלוקה לוגית של הפרקים בפוסט.

מה עכשיו?

תשלחו לי את הרעיון לפוסט עם הסבר קצר באמצעות דף יצירת הקשר ואחזור אליכם תוך מספר שעות.