בלוג אבטחת מידע

אבטחה ארגונית

אבטחת מידע בארגון שונה באופן מהותי מכל נושא אחר בעולם אבטחת המידע. ניתן אפילו לומר, כי תחום זה מכיל חלקית בתוכו את יתר התחומים. כשיש צורך לאבטח חברה, מוסד שלם, או אפילו מספר שרתים בודדים, המחוברים יחדם, הגישה לביטחון מידע ואופן המחשבה של המאבטח חייב להשתנות למימדים הרבה יותר גדולים. מבחר המוצרים הקיים במישור זה נפרד גם הוא מהשוק הפרטי ומספק פתרונות רחבות ידיים ומרבות רגליים, על מנת לספק רמת הגנה ותמונת מצב מותאמת לארגון.
באילו נושאים עוסקת רובריקה זו באתר? נדבר על הכשרת משתמשים ומפתחים בארגן, הרשאותיהם וחשיפתם לתהליכים פנים-ארגוניים; שמירה על המוניתין מול הלקוחות במקרה של דליפת מידע, וכן שמירה נכונה על מידע זה; איך להגדיר נכון את המידע הרגיש בארגון ואמצעים להגנתו; איך לדרג את הסיכונים ומה ומה לעשות בעת חשש לתקיפה, במהלך התקיפה ולאחר סיומה.

סלאש סלאש

28 בדצמבר 2012
מאת לאוניד יזרסקי
אין תגובות

שיתוף קבצים ברשת ארגונית – מה זה WebDAV ואיך אוכלים אותו

האם אתם עומדים בפני שאלה – איך לממש שיתוף קבצים בארגון בצורה פשוטה, מהירה ומאובטחת, כאשר אין צורך במערכות וחומרה יקרה, כגון NetApp או מימוש SAN? בואו תשמעו על Web Distributed Authoring and Versioning, או בקיצור – WebDAV.

שוט

5 ביוני 2012
מאת לאוניד יזרסקי
אין תגובות

טיפה על security

התקבלתם לתפקיד מנהל אבטחת מידע? הגיע הזמן לחנך את המשתמשים ואת עובדי האירגון! קבלו מספר מחשבות ואבחנות בעניין, ותגלו מה עושים כשה- CEO מתקרב אל עבר המוצב.